#
  • #
  • #
  • #Z przyjemnością przedstawiamy Państwu najnowszą konstrukcję firmy Marton - wzmacniacz "OPUSCULUM REFERENCE" ver MkII.

MARTON OPUSCULUM REFERENCE ver MkII, jest wysokiej klasy, zintegrowanym stereofonicznym wzmacniaczem o mocy 2x500W/4, w wykonaniu "dual mono". Wzmacniacz współpracuje dobrze również z zestawami głośnikowymi o niskiej impedancji. Nasza nowa konstrukcja jest wynikiem długoletnich badań i doświadczeń (firma Marton istnieje od początku lat dziewięćdziesiątych). Wysokiej klasy zasilacz został umieszczony w oddzielnej obudowie.
W nowym wzmacniaczu zastosowano, już dwa wejścia XLR, oprócz 4wejść RCA, jak w poprzednim modelu. Najnowsze rozwiązania techniczne oraz najlepsze podzespoły zapewniające zarówno wysoką jakość reprodukcji dźwięku, jak i wysoką trwałość całego urządzenia.

Dążeniem firmy było stworzenie wzmacniacza całkowicie neutralnego, tak aby on sam nic nie wnosił do wzmacnianego sygnału, a oddawał jedynie jego moc i bogactwo barw. Filozofia ta wynika z naszego rozumienia słowa "wzmacnianie", które ma oznaczać działanie nie ingerujące w dostarczony sygnał. Stąd też nasze wzmacniacze cechuje naturalna barwa i nieograniczona dynamika.